Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu tek şeyle ilişkilendirdiği aynı duruma üstelik gelir. proteinler - Bir grup bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli erkek göre "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap bayağı ve boş - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler göre neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, müşterek anabolizmin ilmî bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - yaşayan organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik müşterek paradigma kimyevi süreçtir, kompleks moleküllerin enerji birikimi ile henüz süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha bayağı bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, sadece semiz doku özgü - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, pasif eş hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, yalnız adale doku oluşturmak yoluna anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon etkin preparatlardır. Ancak birçok vücut geliştiricisi uğruna bu kavramlar yalnızca aynı avuç dolusu kendince muteber - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde fazla ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva hakkında yapılmışlardır, bu nedenle bir gibi pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların yalnız kısmı erkin satış Bu Bağlantıyı tıklayın yoluna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde Bu Web Sitesini ziyaret edin görülebilen diğer bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran Bilgi için tıklayınız kişiler göre özel olarak üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere henüz gereğinden gereksinim duymasına illet olmakta, ancak sporda daha büyük sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve döl eşi dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin aynı eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi müşterek spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *